- Hydrospares
- Plumbing
- O-Rings, Gaskets & Washers
- Gaskets
- Balboa Gasket - Slimline Air Jet Body
Technical Info
Balboa Gasket - Slimline Air Jet Body
£1.30INC VAT
20% DISCOUNT
98 In Stock
Same day dispatch by 14:00
QTY
Balboa Gasket - Slimline Air Jet Body
25mm OD x 6mm Thickness
0 Reviews
SKU: GAS-0908MPN: 10470+VRRP:£1.63
LOGIN FOR TRADE PRICING £1.30INC VAT
20% DISCOUNT
98 In Stock
Same day dispatch by 14:00
QTY
Get it TuesdayOrder in 4 days and 5 hours
Share
LID: 4256
Need Advice? Get in touch with one of the options below or visit our contact page.
Product Details
- Gasket
- 25mm OD x 6mm Thickness
- Suiatble for Slimline Air Jet Body
Technical Specifications
Jet Info
| Product Type | Jet Accessory |
| Product Type | Spare Part |
Gaskets - Dimension
| OD (Outer Diameter) | 25mm |
| ID (Internal Diameter) | 19mm |
| Thickness | 6mm |
| Pack Size | Single |
| Purpose | Jet |
| Material | Rubber |
Reviews (0)
Reviews (0)
No reviews have been added yet.
Questions & Answers
No questions have been asked yet.